شرکت گاز استان گیلان در اجرای پروژه های بند«ق» با کمترین هزینه بیشترین میزان گازرسانی را انجام داد
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران:

شرکت گاز استان گیلان در اجرای پروژه های بند«ق» با کمترین هزینه بیشترین میزان گازرسانی را انجام داد

اسرارامروز.مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با حضور مهندس مؤمنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، دکتر حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی در سالن همایش روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با حضور مهندس مؤمنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، دکتر حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی در سالن همایش روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس جمشید ظهیری مدیرعامل سابق شرکت گاز استان گیلان با تقدیر از همراهی و همدلی همه همکاران شرکت گاز گفت: در ابتدای مسیر خدمتم با مشکلات بسیاری مواجه بودیم ولی با تلاش شما همکاران گرامی ، توانستیم با غلبه بر مشکلات به اقصی نقاط استان گازرسانی نمائیم. وی در خصوص اجرای شایسته فاز اول پروژه بند «ق» اظهار داشت: این کار چشمگیر نتیجه سعی و تلاش همه کارکنان شرکت گاز بوده است و باعث شد تا همه ما بجهت عضویت در این شرکت به خود ببالیم. وی تحقق استراتژی شرکت ملی گاز «رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و نگرش ها» در جهت کسب رضایت حداکثری مردم شریف استان را ضروری برشمرد. ظهیری در پایان با تشکر از همکاری همه مدیران استان و در رأس همه آنان، استاندار محترم گیلان عنوان کرد: گازرسانی گسترده به استان با حمایت های استاندار گیلان و همراهی همه مدیران استان محقق شده است.

مهندس حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در ادامه این مراسم ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: شرکت گاز گیلان در ابتدای دولت تدبیر وامید در وضعیت مناسبی به سر نمی برد و بدهی کلانی به پیمانکاران داشت ولی با اقدامات موثر مهندس زنگنه وزیر نفت و دکتر نجفی استاندار گیلان توانست از این بحران خارج شود و با اجرای پروژه بند «ق» در جهت پیشرفت گام بردارد.

حسین اکبر در ادامه با اشاره به گازرسانی گسترده به روستاهای استان در 4 سال گذشته خاطرنشان کرد: به لطف خداوند و همدلی همه نیروهای شرکت گاز توانستیم یکی از شرکت های پیشگام در زمینه گازرسانی باشیم . وی با اشاره به نزدیک شدن به پایان عملیات گازرسانی به روستاهای استان از گسترش روند کیفی سازی خدمات به مشترکین گاز در استان خبر داد و اظهار داشت: وظیفه شرکت گاز ارائه بهترین خدمات به مشتریان است و در همین راستا این شرکت اقدام به اجرای پروژه های کیفی از قبیل طرح قرائت و چاپ آنلاین صورتحساب ، طرح بهینه ساری مصرف سوخت و طرح سفیران انرژی نموده است. حسین اکبر در پایان گفت: ماموریت اصلی شرکت گاز جلب رضایت مردم است و این کار با همدلی، همراهی و همکاری کارکنان شرکت گاز و همه سازمان ها و نهادهای استانی میسر خواهد شد.

سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز در ادامه این مراسم از استانداری گیلان به جهت همکاری و همراهی با شرکت گاز استان در گازرسانی به مردم شریف گیلان تشکر و قدردانی نمود. وی با تشکر از نگرش مثبت مردم و استانداری گیلان به شرکت گاز عنوان نمود : این شرکت موظف است در جهت گسترش سطح کیفی و کمی خدمات خویش گام بردارد. مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با تقدیر از خدمات شایسته مهندس ظهیری گفت: عمر خدمت بسیار کوتاه است و باید در جهت جلب رضایت مردم نهایت تلاش خود را به کار گیریم. وی خاطرنشان کرد: هم اکنون به طور میانگین 71 درصد روستاهای ایران گازدار هستند و استان گیلان با درصد برخورداری 95 درصدی خانوارهای روستایی در این زمینه پیشگام است. مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: در دولت تدبیر و امید 9 هزار روستا در کشور از نعمت گاز بهره مند شدند که سهم استان گیلان نزدیک به 900 روستا بوده است و مجموع روستاهای گازدار در سطح کشور به 24 هزار روستا رسیده است. مومنی ادامه داد: شرکت گاز استان گیلان علیرغم شرایط سخت محیطی و آب و هوایی توانسته در اجرای پروژه های بند«ق» با کمترین هزینه بیشترین میزان گازرسانی را انجام دهد و از این منظر در رتبه نخست کشوری قرار دارد. وی در پایان با آرزوی توفیق برای مهندس اکبر در جهت خدمتگزاری به مردم شریف گیلان ابراز امیدواری کرد تا با اجرای فاز دوم پروژه بند «ق» تمام روستاهای قابل گازرسانی در استان از نعمت گاز بهره مند شوند.

شایان ذکر است که این مراسم بدون حضور بسیاری از رسانه ها برگزار شد.

ارسال شده در چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۷ بعدازظهر
کد خبر: 6581736
آخرین خبر ها
گزیده خبرها