شأن و منزلت ارزیابی  مدیران بر اساس کار و خدمت به مردم است
دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان:

شأن و منزلت ارزیابی مدیران بر اساس کار و خدمت به مردم است

اسرارامروز. دکتر مصطفی سالاری در آیین معارفه خود به عنوان استاندار جدید گیلان گفت : گوش شنوایی برای خواسته های مردم خواهم بود و در کمترین زمان برای شنیدن مشکلات مردم به بین آنها خواهم آمد.

مراسم معارفه استاندار جدید گیلان با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار شد. دکتر مصطفی سالاری استاندار جدید گیلان در این مراسم که در سالن الغدیر استانداری برگزار شد ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین افزود: از اعتماد مجدد رییس جمهور و هیات وزیران بویژه استمرار همکاری با شخصیت حکیم و راست قامت دولت تدبیر و امید دکتر رحمانی فضلی بسیار سپاسگذارم.

دکتر مصطفی سالاری با اشاره به اینکه مردم سرزمین گیلان همیشه سرافراز و پرافتخار هستند اظهار داشت: از سرزمینی استعمارستیز و و سرشار از غرور به سرزمین استعمارستیز و افتخار آفرین دیگری یعنی گیلان آمده ام. از دیار رئیس علی دلواری به دیار میرزا کوچک خان و آیت الله بهجت آمده ام؛ در آن دیار نیاسوده و در این دیار هم آسوده نخواهم بود زیرا آمده ام تا به مردم این دیار خدمت کنم.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطرنشان کرد: از استانی ساحلی، مرزی، گازخیز و دارای ده ها موهبت الهی دیگر، به استانی ساحلی ، مرزی و برخوردار از شکوه ، زیبایی، عظمت و به دیار اندیشه های پویا آمده ام.

وی با اشاره به اینکه برای خدمت به این مردم که شایسته بهترین ها هستند به گیلان آمده ام افزود: از امروز خود و خانواده ام را یک گیلانی می دانم و جز در مسیر راستی گام بر نخواهم برداشت زیرا بر قدمگاه هشت هزار شهید پا گذاشته ام و گوش شنوایی برای خواسته های شما مردم خواهم بود و در کمترین زمان برای شنیدن مشکلات مردم به بین آنها خواهم آمد.

وی حفظ حرمت و منزلت نظام و اسلام را در گرو خدمت به مردم دانست و اظهار داشت: خطاب به مدیران می گویم که شأن و منزلت ارزیابی آنان بر اساس کار و خدمت به مردم است و خادمان شایسته به مردم را حمایت می کنم.

دکتر سالاری همچنین خطاب به جوانان و بانوان گفت: علاقمندم که مسیر چهار سال قبل در بکارگیری جوانان و بانوان را ادامه دهم و در این خصوص فردا بخشنامه ای را صادر ، ابلاغ و در اجرای آن نظارت خواهم کرد.

وی همچنین خواستار کمک تشکل های سیاسی و اصحاب رسانه در توسعه گیلان شد و گفت: هیچ مسئله ای را مهمتر از خدمت به مردم گیلان نمی دانم و تمام توان جسمی ، روحی ، ذهنی ، آبرو و اعتبارم را برای اعتلای گیلان بکار خواهم بست.

نماینده عالی دولت در گیلان به مشورت خود در روند توسعه ی استان با روحانیت معزز و در راس آنان عالم فرهیخته و ارزشمند آیت ا... قربانی اشاره و خاطرنشان کرد: با همکاری نمایندگان ، نخبگان ، فعالان سیاسی و اجتماعی و به خصوص جوانان، سند راهبردی و نقشه راه توسعه پایدار ، انسان محور و متوازن استان گیلان را با رویکرد مدیریت یکپارچه و منسجم و کار آمد تهیه و اجرا خواهیم کرد. وی با بیان اینکه در این مسیر از بزرگان گیلان در سطح ملی بویژه دکتر نوبخت بهره خواهیم گرفت گفت: امیدوارم در روز رفتن رضایت مردم را فراهم کرده باشم .

استاندار گیلان اظهار داشت: خدمت به مردم گیلان برایم افتخار بزرگی است و دعایم کنید در این راه سربلند شوم تا با همفکری ، همدلی و تعامل در راه خدمت به مردم سربلند شویم .

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۴ بعدازظهر
کد خبر: 3206639
آخرین خبر ها
گزیده خبرها