استاندار جدید باید طرح های نیمه تمام را به اتمام برساند
رحمانی فضلی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان:

استاندار جدید باید طرح های نیمه تمام را به اتمام برساند

اسرارامروز.وزیر کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با بیان اینکه دولت برنامه های زیادی برای توسعه استان گیلان دارد گفت: استاندار جدید این استان باید طرح های نیمه تمام را در کنار طرحها و پروژه های جدید به اتمام برساند.

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سفر به استان گیلان با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در این استان ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور به ایشان افزود: همواره راهنمایی ها و پشتیبانی شما از استاندار راهگشا بوده است و از همکاری ها حمایت ها و پشتیبانی جنابعالی از دولت و شخص دکتر روحانی و استاندار گیلان در طول این چهار سال تشکر دارم.

وزیر کشور در ادامه افزود: در دوره جدید و در دولت دوازدهم تصمیم بر آن شده که جابجایی هایی در سطح استانداران داشته باشیم به گونه ای که با این تغییرات ، امکان انتقال تجربیات استانداران در مناطق مختلف و گردش مدیریت فراهم شود تا استانداران در محیط های مختلف بتوانند نقش بهتری ایفا نمایند..

رحمانى فضلى با بیان اینکه تغییر استانداران بر اساس ارزیابی عملکرد چهار ساله آنها انجام می گیرد خاطرنشان کرد: قصد داریم از تجربیات این دوستان در دیگر استانها به منظور بهبود وضعیت استانها بهره مند شویم.

وی گفت: استاندار سابق این استان موفقیت های چشمگیری داشتند که این موفقیت ها به دلیل توانمندی های ایشان و همکاری های بسیار خوب در سطح استان تحت راهنمایی های جنابعالی حاصل شده است.

وزیر کشور اظهار داشت: اگر همراهی و همکاری نباشد نمی توانیم حرکت موفقی داشته باشیم که خوشبختانه استان گیلان در این زمینه نمونه بوده است.

وى با بیان اینکه آقای دکتر نجفی در ادامه فعالیت های خود به استان البرز رفته اند و در آنجا به عنوان استاندار به مردم خدمت خواهند کرد، گفت: استان البرز از نظر ابعاد سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و ... با استان تهران به صورت یکپارچه است و حضور ایشان در البرز را به نحوی ارتقا می دانیم و امیدواریم با توجه به کارنامه موفقی که در گیلان داشتند در استان البرز هم به موفقیت های بزرگی دست یابند.

وزیر کشور با اشاره به حضور دکتر سالاری در سمت استانداری گیلان تصریح کرد: آقای دکتر سالاری از استانداران موفق ما در دولت یازدهم بوده است.

وی افزود: ایشان اقدامات بسیار خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ایجاد همکاری ها و هماهنگی ها در استان داشتند که ان شاءالله امیدواریم در این استان نیز به موفقیت های زیادی دست یابند.

دکتر رحمانى فضلى بیان کرد: دولت برای توسعه این استان برنامه های بسیار زیادی دارد. همچنین طرح و پروژه های زیادی در دوره آقای دکتر نجفی دراین استان آغاز شده که باید آقای دکتر سالاری آنها را به پایان برساند و همچنین باید طرح ها و پروژهای جدید را آغاز کندو برای مردم به یادگار بگذارد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۰۳ بعدازظهر
کد خبر: 7715778
آخرین خبر ها
گزیده خبرها