​ارائه خدمات به موقع می تواند در جذب سرمایه گذاران موثر باشد
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان:

​ارائه خدمات به موقع می تواند در جذب سرمایه گذاران موثر باشد

اسرارامروز. احمد علی شهیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی می بایست با حضور مداوم در واحدهای صنعتی و ارتباط دوسویه با صاحبان صنایع ، دغدغه ها را شناسایی و در جهت رفع آن کوشا باشند .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی می بایست حضور مداوم در واحدهای صنعتی و ارتباط دوسویه با صاحبان صنایع داشته باشند و مشکلات و دغدغه های آنها را بیش از پیش شناسایی و در جهت رفع آنها کوشا باشند . به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، احمد علی شهیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با بیان اینکه برای حضور بدون دغدغه سرمایه گذار در شهرکهای صنعتی باید زمینه ها و زیرساختهای مناسب را فراهم کرد افزود: ارائه خدمات و سرویس دهی مناسب و به موقع می تواند در جذب سرمایه گذاران موثر باشد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت صنایع کوچک در پیشبرد برنامه های صنعتی و اقتصادی کشور تصریح کرد: این صنایع نقش بسزایی در ایجاد سرمایه گذاری و اشتغالزایی دارند و در پویایی و تحرک بخش خصوصی موثرند.

احمد علی شهیدی به اهمیت نقش و جایگاه hsee در شهرک های صنعتی پرداخت و بیان داشت : مشهود شدن کارایی و اثر بخشی نظام های مدیریتی مبتنی بر HSEE ، گسترش روز افزون قوانین ملی و بین المللی در زمینه بهداشت ، ایمنی و محیط زیست ، جایگاه HSEE را به عنوان یکی از ارکان واحدهای عملیاتی و سازمانی بر همگان آشکار نموده است. وی در ادامه افزود : بر همین اساس اسقرار HSEE و به تبع آن نظام مدیریت HSEE در دستور کار غالب صنایع بزرگ و کوچک استان قرار گرفته است.

شهیدی تصریح کرد : باید توجه داشت این سیستم نیز با توجه به مختصات و ویژگیهای خاص خود نیازمند تخصص و تجربه فراوان در طرح ریزی، پیاده سازی و اجراست و نباید از کنار این موضوع به سادگی گذشت.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان به حضور مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی استان در واحد های صنعتی و ارتباط مستقیم با صاحبان صنایع تاکید کرد و گفت : مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی می بایست حضور مداوم در واحدهای صنعتی و ارتباط دوسویه با صاحبان صنایع داشته باشند و مشکلات و دغدغه های آنها را بیش از پیش شناسایی و در جهت رفع آنها کوشا باشند .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان در پایان گفت: همه تلاش خود را به كار خواهيم گرفت تا خدمات مناسب و خوبی را در اختیار صنعتگران به ویژه سرمايه گذاراني كه براي ايجاد واحد توليدي به استان گیلان مراجعه مي كنند آماده و تامين كنيم.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۱ بعدازظهر
کد خبر: 9594847
آخرین خبر ها
گزیده خبرها