اعتبارات سال جاری خمام  نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده است
فرماندار شهرستان رشت در مراسم معارفه شهردار خمام:

اعتبارات سال جاری خمام نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده است

اسرار امروز. فرماندار شهرستان رشت در مراسم معارفه شهردار جدید خمام گفت: بیش‌از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در سال ۹۶ برای شهرداری خمام اختصاص یافت.

موسی فکور شهردار سابق انزلی با ۳ رای موافق از 5 رای شورای شهر به عنوان شهردار جدید خمام انتخاب شد. وی کارشناس مدیریت دولتی و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق است. همپنین در کارنامه 27 ساله خدمت در وزارت کشور ، سوابقی چون بخشداری سنگر، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان رشت، رئیس اداره‌های سیاسی، روابط عمومی و اجتماعی فرمانداری رشت، رئیس امور فرهنگی نهضت سوادآموزی گیلان دارد.

فرماندار شهرستان رشت در مراسم معارفه شهردار خمام با تاکید بر اتمام پروژه های نیمه تمام بعنوان اولویت شهردار جدید گفت: در شهرداری خمام اقدامات خوبی صورت گرفته که این حرکت روبه جلو در دوران شهردار جدید نیز باید با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.

وی در ادامه سخنانش در این مراسم که در کانون شهید حق شناس برگزار شده بود ،افزود: بیش‌از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در سال ۹۶ برای شهرداری خمام اختصاص یافته و سعی می‌کنیم حمایت‌های خود را بیشتر نماییم و کمک حال شهرداری خمام باشیم.

شفقی افزود: ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بخش خمام و ۲ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان اعتبار برای شهرداری خمام در سال ۹۶ اختصاص یافته است و امیدواریم با تخصیص‌های مناسب و فعالیت و نظارت مطلوب گام‌های موثری برای توسعه بخش خمام برداشته شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با اشاره به اینکه اعتبارات سال جاری خمام نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده است ،یادآور شد: این اعتبار در سال ۹۵ به میزان ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای بخش و ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان برای شهر خمام بوده است.

فرماندار رشت با بیان اینکه فکور از تجربیات خوبی برخوردار است ، اضافه کرد: شهردار جدید خمام با استفاده از این تجربیات باید برنامه‌های مطالعه شده و مدون ارائه نماید.

موسی فکور شهردار جدید خمام هم در این مراسم با تاکید بر اینکه حل مشکلات مردم نیازی به نگاه‌های سیاسی ندارد ابراز امیدواری کرد تا با کمک و همراهی مردم و اعضای شورای شهر قدم‌های مثبتی برای خمام برداشته شود.

وی با تاکید بر اینکه خمام مردمان بزرگی دارد ،خاطرنشان کرد: بخش و شهر خمام منطقه‌ی کوچکی نیست و خمام مردمان بزرگی دارد .

در پایان این مراسم از زحمات علیرضا پور هادی شهردار سابق خمام هم که حدود ۵ سال عهده‌ دار مسئولیت شهرداری خمام بود تجلیل شد. لازم به یادآوری است که شهر خمام تراکم جمعیتی ۱۷ هزار نفر طبق سرشماری ۱۳۹۰ و بیش‌ از ۲۰ هزار نفر طبق سرشماری اخیر دارد و یازدهمین شهر از نظر جمعیت در بین شهرهای استان گیلان است.

ارسال شده در یکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۷ بعدازظهر
کد خبر: 6036935
آخرین خبر ها
گزیده خبرها