از تمامی طرح های توسعه منابع آب حمایت می کنیم
​رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان :

از تمامی طرح های توسعه منابع آب حمایت می کنیم

اسرارامروز.مهندس لطفی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در گفتگو با دفتر روابط عمومی شرکت گفت:ما به دنبال توسعه استان و بهره مندی موثر از منابع آبی هستیم.

مهندس لطفی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در گفتگو با دفتر روابط عمومی شرکت ضمن تبریک انتصاب دکتر اردکانیان به عنوان مقام عالی وزارت نیرو گفت: این انتخاب گوشه ای از حسن انتخاب دولت تدبیر و امید بود و مطمئن هستیم با درایت و راهبری ایشان آینده صنعت آب و برق در ایران پر امید و توسعه مند خواهد بود.

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در ادامه با اشاره به مسائل مطروحه پیرامون تالاب عینک رشت گفت: متأ سفانه در گذشته تالاب عینک محل تجمع فاضلاب بوده و با اجرای طرح های جمع آوری فاضلاب توسط مجموعه مدیریتی آب در استان ، این گنجینه ملی از خطر رهایی یافته است.

مهندس لطفی افزود: بنا بر اصل 45 قانون اساسی و ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب، مالکیت تالاب عینک و تالابهای دیگر متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران و در امتداد آن وزارت نیرو و به نمایندگی در استان آب منطقه ای گیلان می باشد و هر شخصیت حقیقی یا حقوقی مانند شهرداری رشت می تواند با ارایه طرح به آب منطقه ای گیلان پس از تصویب و رعایت الزامات قانونی نسبت به بهره برداری از تالاب عینک یا نظایر آن اقدام نماید.

مهندس لطفی در انتها گفت: ما به دنبال توسعه استان و بهره مندی موثر از منابع آبی هستیم و در این راه بدور از هرگونه حاشیه از تمامی ایده ها و طرح هایی که در مسیر قانون ، حمایت و همراهی می کنیم.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ قبل‌ازظهر
کد خبر: 8307409
آخرین خبر ها
گزیده خبرها