انتصابات جدید شهرداری رشت اعلام شد

انتصابات جدید شهرداری رشت اعلام شد

اسرار امروز.طی احکامی از سوی دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت، انتصابات جدید شهرداری رشت صورت گرفت.

پس از انتخاب دکتر مسعود نصرتی در شهریور ماه سالجاری از سوی شورای اسلامی شهر ،سرانجام تصمیمات مهمی اتخاذ شد. به گزارش اسرار امروز و به نقل از اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت ، مهناز استقامتی به عنوان معاون شهرسازی و معماری منصوب و مجید نوروزی معاون سابق شهرسازی و معماری به عنوان مشاور شهرسازی و معماری شهردار فعالیت خواهد کرد.

حامد اخوان نیز به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه جانشین مرتضی شریفی شد و شریفی به عنوان معاون هماهنگی مناطق و سازمان ها منصوب گردید. همچنین فرامرز جمشیدپور به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک و رئیس هیئت مدیره سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری رشت به فعالیت خود در شهرداری رشت ادامه می دهد و علی بهارمست معاون سابق خدمات شهری نیز به عنوان معاون عمرانی و امور زیربنایی و رئیس هیئت مدیره سازمان عمران و بازآفرینی منصوب و علی مقصودی به جای علی بهارمست معاون خدمات شهری شد.

در شهرداری منطقه ۱ رشت هم، ناصر عطایی جایگزین محمد پورناصرانی شد و محمد پورناصرانی نیز به عنوان مدیر راهی منطقه ۴ شهرداری رشت شد و متین عاشوری نیز به عنوان مدیر نوسازی و تحول اداری منصوب گردید.

رضا کحالی نیز به عنوان مدیر منطقه ۳ شهرداری رشت جانشین طیبه بینا شد و بینا به عنوان مدیر ستاد محیط زیست شهری و عضو شورای سازمان پسماند فعالیت خواهد کرد.

ساسان مهدی زاده به عنوان مدیر منطقه ۵ شهرداری رشت ، جانشین رضا عاشری شد و عاشری نیز به عنوان عضو کارگروه املاک و رییس اداره ارزیابی منصوب گردید. مرتضی عاطفی نیز به عنوان مدیر منطقه ۲ شهرداری رشت به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

همچنین طی احکام صادره از سوی شهردار رشت فرشاد عرب به عنوان مشاور عالی حقوقی شهردار رشت منصوب  و سرهنگ یدالله حسینی به عنوان مشاور شهردار در قرارداد بنیاد تعاون ناجا و علیرضا محمدی به عنوان مشاور گردشگری منصوب شدند. در ادامه انتصابات صورت گرفته، مسعود حاج نصراله به عنوان مشاور برنامه ریزی و امور اجرایی ، مهدی سهیلی پور به عنوان مشاور سرمایه گذاری شهردار و شعبانپور مشاور عمرانی شهردار و علیرضا محمدی مشاور گردشگری شهردار منصوب شدند.

در بخش دیگری از انتصابات علی قانع به عنوان مشاور امور شورای اسلامی شهر (مدیر پارلمانی) منصوب شد و  محمد باقر بشردانش به عنوان مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری رشت منصوب شد.همچنین آقایان پورشعبانعلی رئیس کارگروه املاک، پیروزام دبیر کارگروه املاک، شاهانی مدیر هماهنگی امور اجرایی شهر، رسولیان مدیر امور پیمان و رسیدگی و خلیل زاده به عنوان رییس اداره وصول مطالبات ، دبیر کمیسیون ماده ۷۷، منصوب شدند.

مسلم گنجی نیز از این پس با حکم شهردار به عنوان معاون نرم افزار و مهندسی اطلاعات سازمان فاوا فعالیت خواهد کرد و حسن هادی زاده به عنوان مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک منصوب شد. در ادامه احکام صادر شده آقایان سلامی به عنوان مسئول پیگیری حوزه شهردار، جهانگیر به عنوان سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری و قنبری به عنوان معاون شهرداری منطقه ۱ فعالیت خواهند داشت.

ارسال شده در شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۹ بعدازظهر
کد خبر: 2661485
آخرین خبر ها
گزیده خبرها