ستاد بحران شهرداری رشت آماده استقبال از اولین برف زمستانی خواهد شد
معاون خدمات شهری شهرداری رشت:

ستاد بحران شهرداری رشت آماده استقبال از اولین برف زمستانی خواهد شد

اسرارامروز.علی بهارمست معاون خدمات شهری شهرداری رشت از آماده سازی ستاد بحران و تجهیز این ستاد در برابر اولین برف زمستانی خبر داد.

علی بهارمست معاون خدمات شهری شهرداری رشت از آماده سازی ستاد بحران و تجهیز این ستاد در برابر اولین برف زمستانی خبر داد.معاون خدمات شهری شهرداری رشت با اشاره به تاکید شهردار رشت مبنی بر اینکه برف اول امسال نباید موجب غافلگیری شود تصریح کرد: در همین راستا ستاد بحران شهرداری رشت تجهیز و آماده استقبال از این نعمت خدادادی خواهد شد. به گزارش اسرار امروز و به نقل از اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت  علی بهارمست آماده سازی ستاد بحران را به دو بخش ماشین آلات و نیروی انسانی تقسیم بندی کرد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در حوزه لجستیک، تعمیر و به روز رسانی ماشین آلات در دستور کار است تا در زمان بارش برف با آمادگی کامل در نقاط مشخص مستقر و آماده خدمت رسانی باشند.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت در ادامه با اشاره به ضرورت بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی و پیمانکاران تصریح کرد: با توجه به محدودیت های شهرداری رشت در بخش ماشین آلات، از ظرفیت های بخش خصوصی و پیمانکاران برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان نیز استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان با تاکید بر پرداخت مطالبات معوقه پیمانکاران و نیروهای خدماتی ، بیان کرد: با رفع موانع موجود، برنامه ریزی های صورت گرفته، تجهیز و آماده سازی ستاد بحران و تعمیر ماشین آلات، شهرداری رشت با تمام توان به استقبال نخستین برف زمستانی خواهد رفت تا شهروندان بدون نگرانی به تماشای بارش این نعمت الهی بنشینند.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۶ بعدازظهر
کد خبر: 1047829
آخرین خبر ها
گزیده خبرها