رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان مورد تجلیل قرار گرفت
در هیجدهمین جشنواره هفته پژوهش و فناوری

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان مورد تجلیل قرار گرفت

اسرارامروز.در هیجدهمین جشنواره هفته پژوهش و فناوری گیلان، افتخاری دیگر برای این شرکت رقم خورد و شرکت آب و فاضلاب استان گیلان موفق به کسب رتبه برتر دستگاههای اجرایی استان شد.

به گزارش اسرارامروز و به نقل از دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، در هیجدهمین جشنواره هفته پژوهش و فناوری گیلان، افتخاری دیگر برای این شرکت رقم خورد و شرکت آب و فاضلاب استان گیلان موفق به کسب رتبه برتر دستگاههای اجرایی استان شد. مراسم تجلیل از پژوهشگران ، فناوران و دستگاههای اجرایی برتر با حضور استاندار گیلان در سالن الغدیر استانداری برگزار شد و سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره از استاندار ، مورد تجلیل قرار گرفت.

در آئین تجلیل از پژوهشگران برتر هیجدهمین جشنواره هفته پژوهش و فناوری استان دکتر سالاری استاندار گیلان، توسعه استان را که دغدغه پژوهشگران بوده بسیار حائز اهمیت برشمرد و افزود: با بهره گیری خوب از پژوهش و زیربنای علمی آن امیدواریم بتوانیم در رفع مشکلات استان گامهای موثر و اساسی برداریم.

وی با تأکید بر اینکه باید برنامه محور بود تصریح کرد: باید نگاه تخصصی تر و علمی تر به امر پژوهش داشت و با حمایت از دستاوردهای واقعی به کمک دستگاههای اجرایی شتافت و از فناوری و روشهای علمی با بالاترین بازدهی بهره برد.

سپس دکتر رضی دبیر ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای برنامه های این هفته گفت: تجلیل از پژوهشگران و فناوران استان حاصل تلاش 2 ماهه 11 کارگروه علمی می باشد که 21 نفر از منتخبین مورد تجلیل قرار خواهند گرفت. وی هفته پژوهش را فرصتی برای ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری دانست و افزود: ترویج نگرش فناوری از ضروریات امروز کشور ایران است. 

گفتنی است از 21 منتخب تجلیل شده در حوزه فناوری و پژوهشگری ، شرکت آب و فاضلاب استان گیلان تنها دستگاه اجرایی برتر استان معرفی شد و مورد تجلیل قرار گرفت. کسب رتبه برتر آبفای گیلان در هیجدهمین جشنواره هفته پژوهش و فناوری استان

 

ارسال شده در پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۴۸ بعدازظهر
کد خبر: 6629052
آخرین خبر ها
گزیده خبرها