رزمایش طرح زمستانی سال 1396 برگزار شد.
با حضور استاندار گیلان؛

رزمایش طرح زمستانی سال 1396 برگزار شد.

اسرارامروز.دکتر مصطفی سالاری در مراسم  آغاز طرح ترافیک زمستانی گفت:مردم به شما افتخار می‌کنند و قدردان زحمات شما هستند.

 به گزارش اسرار امروز دکتر مصطفی سالاری در مراسم  آغاز طرح ترافیک زمستانی  که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، جمعی از مدیران استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی در مرکز فرماندهی انتظامی رشت برگزار شد با بیان اینکه بسیار خوشحالم شاهد منظره‌ای زیبا هستم که تجلی‌گر و ترسیم کننده‌ی آمادگی شما برای خدمت ‌رسانی به مردم در روزهای سخت است، گفت: مردم به شما افتخار می‌کنند و قدردان زحمات شما هستند.

وی رفتارهای مختلف طبیعت و اقلیم را ناشی از قدرت لایزال الهی و بخشی از مواهب خدادادی قلمداد کرد و گفت: حضور به موقع و آگاهانه شما در مواقع بروز بحران می‌تواند با پیشگیری از حوادث و سوانح ناگوار، حلاوت مواهب خدادادی را به مردم بچشاند و سختی را برایشان به آسانی بدل کند. 

استاندار گیلان با اشاره به اینکه در زمان بروز بحران‌هایی نظیر بارش شدید برف، طبیعی است محدودیت و اختلالاتی رخ دهد، تاکید کرد: انتظار این است که با نهایت هوشیاری، دقت نظر و سرعت عمل بتوانیم اختلالات احتمالی را به حداقل برسانیم. دکتر سالاری اذعان داشت: براین باوریم با عزمی که در شما می‌بینم تمام تلاش خود را برای خدمت خالصانه و متعهدانه به مردم بکار خواهید بست.

در ادامه این مراسم رژه خودرویی یگان‌های پلیس، امداد و نجات، اورژانس، راهداری و هلال احمر از مقابل جایگاه انجام شد. طرح ترافیک زمستانه در سطح استان گیلان تا تاریخ 20 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۴ بعدازظهر
کد خبر: 4078411
آخرین خبر ها
گزیده خبرها