تصادفات جاده‌ای گیلان در سال گذشته 27 درصد کاهش یافت
رئیس پلیس‌راه استان گیلان :

تصادفات جاده‌ای گیلان در سال گذشته 27 درصد کاهش یافت

اسرارامروز.در  طرح زمستانه  ۹ پاسگاه پلیس‌ راه ثابت و ۱۰ ایستگاه ثابت در استان‌ گیلان داریم.

سرهنگ حسین محمد پور رئیس پلیس ‌راه استان گیلان در یک نشست خبری با بیان آغاز طرح زمستانه همزمان با  سراسر کشور از ۲۰ آذر ، اظهار کرد: طرح زمستانه همزمان با  سراسر کشور از ۲۰ آذر با حضور استاندار آغاز و به امید خدا به مدت سه ماه تا ۲۰ اسفندماه اجرا می‌شود. 

به گزارش اسرار امروز وی با اشاره به اینکه در این طرح کلیه نیروهای پلیس‌راه و انتظامی شرکت دارند افزود: این نیروها مختص طرح زمستانه هستند و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای محورهای ‌جلگه‌ای و هم کوهستانی است.

رئیس پلیس ‌راه استان گیلان گفت: در این طرح ۹ پاسگاه پلیس‌ راه ثابت و ۱۰ ایستگاه ثابت در استان‌ گیلان داریم و همچنین ۶ گروه فقط برای گردنه‌های برفگیر در گردنه‌ها حضور دارند و در جلگه بیش از ۶۵ گروه برنامه‌ریزی کردیم.

محمد پور بابیان اینکه سال گذشته تجربه خوبی در مقابله با بحران برف داشتیم گفت: این کار را از ورودی‌های استان گیلان مدیریت کردیم و در سال گذشته در مقایسه  با آمار کشوری که هفت درصد بوده ، در کاهش تصادفات موفق بوده است.

وی با اشاره به آمار کشته‌شدگان در تصادفات گیلان افزود: تعداد ۱۴۳ نفر در سال ۹۴ و ۱۰۴ نفر در حوادث جاده‌ای گیلان در سال 1395  کشته داشتیم که کاهش ۳۹ نفر و ۲۷.۳ کشته را در استان نشان می دهد./فارس

ارسال شده در جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶ بعدازظهر
کد خبر: 2176092
آخرین خبر ها
گزیده خبرها