وقتی تعریف و تمجید از رئیس بیمارستان کارساز می شود!
باز هم لابی در به کارگیری یک نورچشمی!

وقتی تعریف و تمجید از رئیس بیمارستان کارساز می شود!

اسرارامروز.اخیراً خبرها حکایت از انتصاب مالک یک کافی شاپ در یکی از ادارات عریض و طویل استان داشت. گویا جناب سرپرست با سفارش مالک یکی از بیمارستان های خصوصی که شهره به مشکلات اخلاقی است، به این پست منصوب شده است.

به گزارش اسرارامروز، اخیراً خبرها حکایت از انتصاب مالک یک کافی شاپ در یکی از ادارات عریض و طویل استان داشت. گویا جناب سرپرست با سفارش مالک یکی از بیمارستان های خصوصی که شهره به مشکلات اخلاقی است، به این پست منصوب شده است. این در حالی است که این سازمان به شدت با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و حتی در پرداخت معوقات پرسنل رسمی خود هم با مشکلات عدیده مواجه است. با این حال گویا جناب رئیس علاقه خاصی به جذب نیروهای خارج از سازمان داشته و این بار با سفارش مالک یکی از بیمارستان های خصوصی فردی را خارج از بدنه سازمان، به عنوان سرپرست یکی از نهادهای زیرمجموعه منصوب کرده است. 

این فرد از مدت ها قبل رپرتاژ آگهی هایی از یک بیمارستان خصوصی تهیه و پخش می نموده است. در این رپرتاژها خدمات بسیار ضعیف این بیمارستان که بارها به علت اشتباهات عجیب پزشکان آن خبرساز شده است، در حد خدمات یک بیمارستان حرفه ای معرفی شده است. حالا هم گویا مزد این خوش خدمتی ها با سفارش به جناب رئیس برای اعطای یک پست سرپرستی، پرداخت گردیده است!/خزرآنلاین

ارسال شده در دوشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱ بعدازظهر
کد خبر: 0755934
آخرین خبر ها
گزیده خبرها