مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان از معافیت 7 تا 13 سال معافیت مالیاتی واحد های صنعتی کوچک و متوسط رودسر و املش خبر داد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان از معافیت 7 تا 13 سال معافیت مالیاتی واحد های صنعتی کوچک و متوسط رودسر و املش خبر داد

طهمورث لاهوتی مدیرعامل شهرک های صنعتی گیلان در خصوص مزیت های ویژه استقرار صنایع در نواحی شهرک های صنایع کوچک و متوسط اظهار داشت :تامین زیرساخت ها بصورت متمرکز و معافیت های مالیاتی از جمله مزیت های استقرار این گونه صنایع در نواحی شهرک ها می باشد.

لاهوتی در ادامه افزود : شهرک صنعتی رودسر قابلیت جذب سرمایه گذاران جدید را دارا می باشد. وی در ادامه در خصوص معافیت های مالیاتی گفت :7 سال معافیت مالیاتی و انتقال سند مالکیت و همچنین 13 سال معافیت مالیاتی از مزایای مهمی می باشد که واحد های صنعتی شهرک صنعتی رودسر و املش از آن بهره مند می شود و اینگونه مزیت ها باعث جذب سرمایه گذار و توسعه و رونق نواحی صنعتی در شهرستان ها می شود.

مدیر عامل شهرک های صنعتی گیلان تصریح کرد :تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رودسر با توجه به واحدهای در دست اجرا تا پایان سال 95 به بهره برداری می رسد.

لاهوتی در پایان گفت :در راستای توسعه و رفع موانع تولید در صنایع کوچک و متوسط در استان اقداماتی صورت گرفته است و شاهد رونق اقتصادی و شکوفایی در استان خواهد بود.

ارسال شده در شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱:۵۴ بعدازظهر
کد خبر: 78
آخرین خبر ها
گزیده خبرها