در قالب نخستین تقویم نمایشگاهی سالیانه برگزاری 26 نمایشگاه در مرکز همایش های و نمایشگاه های منطقه آزاد انزلی تا پایان امسال

در قالب نخستین تقویم نمایشگاهی سالیانه برگزاری 26 نمایشگاه در مرکز همایش های و نمایشگاه های منطقه آزاد انزلی تا پایان امسال

26 نمایشگاه در مرکز همایش ها و نمایشگاه های منطقه آزاد انزلی ، با تایید و ابلاغ تقویم سالیانه نمایشگاهی ارائه شده از سوی شرکت سرمایه گذاری توسعه انزلی در سالجاری برگزار می شود.

براین اساس نمایشگاه ها از دهم مرداد و با برگزاری نمایشگاه پوشاک، البسه، کیف و کفش برنامه سالیانه آغاز و آخرین نمایشگاه نیز تحت عنوان گل و گیاه در نهم اسفند ماه به پایان می رسد و بررسی طرح های ارائه شده نمایشگاه های نیمه دوم اسفندماه نیز درحال بررسی و انتخاب شرکت مجری می باشد.

در این برنامه نمایشگاهی بعد از برپایی اولین نمایشگاه، نمایشگاه تخصصی سوغات و هدایای استانها، دام طیور آبزیان و ماشین آلات کشاورزی، نمایشگاه تخصصی ویلا، نمایشگاه صنایع دستی ملی، لوازم جهیزیه عروس، فن بازار، فرصتهای سرمایه گذاری، الکامپ و نمایشگاه مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی به ترتیب تا دوم مهر ماه برپا می شوند. از ششم مهر لغایت پایان آذر ماه، به ترتیب نمایشگاه طلا و جواهر و سنگهای تزیینی، گل و گیاه، نمایشگاه صنایع غذایی و لبنی و ماشین آلات وابسته، نمایشگاه لوازم بهداشتی و آرایشی و مواد شوینده، سیستم های گرمایشی و مواد شوینده، نمایشگاه خدمات رسانی و فرهنگ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی همراه با خدمات حمل و نقل و ترافیک شهری، نمایشگاه تخصصی درب و پنجره و کاشی و سرامیک و نمای ساختمانی و شیرآلات و تجهیزات آشپزخانه و در نهایت نمایشگاه خودرو و ماشین آلات وابسته در مرکز همایشها و نمایشگاه های منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

بنابراین گزارش در سه ماه چهارم سال 95 در تقویم نمایشگاهی منطقه آزاد انزلی، نمایشگاه های توانمندیهای ایران و روسیه، خانه مدرن، صنایع دستی و هتلداری و گردشگری، نمایشگاه تخصصی کالای خواب کودک و نوجوان و لوازم ورزشی و در نهایت نمایشگاه لوستر، فرش، تابلو فرش و صنایع چوبی بهمراه نمایشگاه گل و گیاه به اجراء گذاشته می شود. از سوی دیگر برگزاری نمایشگاه های تخصصی مبل و ساختمان در حال بررسی کارشانسی است که پس از صدور مجوزهای لازم در این مرکز برپا می شود.

گفتنی است پیش از این مرکز همایش ها و نمایشگاه های منطقه با برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته، فعالیت خود را در حوزه نمایشگاهی آغاز کرد و همچنین میزبان مسابقات بین المللی شطرنج جام ستارگان جهان و ایران است که تا سی ام تیرماه ادامه خواهد داشت.

مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد انزلی به منظور برطرف نمودن نیازهای نمایشگاهی استان، ایجاد فضا و بستر لازم برای بازاریابی و صادرات محصولات تولیدکنندگان و بازرگانان منطقه و کشور ، اجرایی نمودن سیاستهای این سازمان در ارتباط با در خصوص توسعه مبادلات تجاری و تعاملات بین المللی با کشورهای حاشیه دریای خزر و قفقاز از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

ارسال شده در دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۵ قبل از ظهر
کد خبر: 94
آخرین خبر ها
گزیده خبرها