کیفیت بالای جشنواره ملی شهرهای خلاق ایران در رشت قابل تقدیر است
دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران:

کیفیت بالای جشنواره ملی شهرهای خلاق ایران در رشت قابل تقدیر است

اسرار امروزسال های آینده شهرهای دیگر خلاق ایران با همکاری کمیسیون ملی یونسکو می توانند جشنواره های بین المللی را برگزار کنند

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، رحیم شوقی شهردار رشت با علی اکبر متکان دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران دیدار کرد.

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران در دیدار مذکور با قدردانی از برگزاری جشنواره ملی شهرهای خلاق ایران با کیفیت بالا در شهر رشت اظهار کرد: سال های آینده شهرهای دیگر خلاق ایران با همکاری کمیسیون ملی یونسکو می توانند جشنواره های بین المللی را برگزار کنند.

متکان برگزاری جشنواره های بین المللی را سبب معرفی ظرفیت ها و نشان های شهرهای خلاق ایران عنوان کرد و افزود: برگزاری جشنواره های بین المللی جذب سرمایه گذار در برندهای ثبت شده در سازمان جهانی یونسکو و همچنین معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی را به همراه دارد.

شوقی نیز در دیدار دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران با ارائه گزارشی پیرامون عملکرد شهرداری رشت در حوزه شهر خلاق گفت: بستر همکاری های مشترک شهرداری رشت با سازمان ملی یونسکو در ایران و شهرهای دیگر خلاق کشور فراهم است.

ارسال شده در جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۱ قبل‌ازظهر
کد خبر: 2977294
آخرین خبر ها
گزیده خبرها